השכרת גנרטורים

אספקת חשמל היא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע מוצלח בין אם מדובר באירוע חוץ שאין בו מקור חשמל ובין אם מדובר במקום שיש בו צורך בגיבוי. הדרך הטובה ביותר לדאוג לחשמל או לגיבוי כזה היא באמצעות גנרטור. אנו ב"נופר הפקות" מספקים גנרטורים במגוון גדלים ועוצמות בהתאמה לאירוע שלכם.

כל הסיבות להזמנת גנרטורים עבור אירועים

כחלק מהלוגיסטיקה של אירוע מוצלח, כדאי שיהיה לכם גם גנרטור אחד או יותר. הנה מספר סיבות לכך:

  • אספקת חשמל רציפה: גנרטורים משמשים כמקורות גיבוי לחשמל והם מבטיחים שהאירוע ימשך מבלי שתצטרכו לדאוג למצבים של הפסקות חשמל בלתי צפויות.
  • הבטחה להפעלת ציוד טכני באופן תקין: אירועים רבים כוללים המון ציוד טכני כמו מערכות תאורה וסאונד שצורכות המון אנרגיה. חיבור של גנרטור מאפשר למערכות אלו לעבוד באופן יעיל מבלי שתצטרכו לדאוג מפני הפסקות חשמל עקב עומס.

באילו אירועים כדאי לשלב גנרטורים?

נתחיל ונאמר שכל אירוע בסדר גדול בינוני או גדול חייב שיהיה לו לפחות גנרטור אחד לגיבוי. מעבר לכך, באירועי חוץ או אירועים מרוחקים, גנרטור הוא פריט חובה ולפעמים יותר מאחד כי הוא מקור החשמל היחיד עבור כל האירוע. אירועי חוץ יכולים להיות חתונות, פסטיבלים או אפילו הופעות שזקוקים לצריכת חשמל רציפה.

איך תדעו להתאים באופן נכון את כמות הגנרטורים וגודלם?

אחת השאלות שחוזרות על עצמן בעת תכנון והפקה של אירועים היא כמה גנרטורים כדאי להשכיר ובאיזה גודל. מה שקובע את הכמות והגודל יהיו גודל המקום ודרישות החשמל באירוע. אם מדובר על אירוע במקום גדול עם דרישות חשמל של מספר אביזרים הזקוקים למקור חשמל רציף ועוצמתי, הרי שנזדקק ליותר גנרטורים ורצוי שיהיה גדולים ובעלי עוצמה.

חברות הפקה מקצועיות יודעות לבצע חישוב של העומס החשמלי הרצוי עבור תאורה, ציוד קול וציוד נוסף אחר ולהתאים עבורכם את כמות הגנרטורים וגודלם.

התאמה מושלמת של גנרטורים על ידי חברת הפקה

אנו ב"נופר הפקות" למודי ניסיון ממגוון רחב של אירועים שהפקנו ואנו יודעים כי הזמנת גנרטורים היא חשובה והכרחית בכל אירוע. כחלק מתכנון, ארגון והפקת האירוע שלכם, אנו שמים דגש גדול על זרימה חלקה של אירוע ללא תקלות ולכן כחלק מהארגון הלוגיסטי אנו מתאימים ללקוחות שלנו גנרטורים באופן מקצועי מהספקים הטובים ביותר בתחום. אנו מזמינים אתכם להפיק יחד איתנו אירוע נוצץ ללא תקלות לא צפויות.

הלקוחות שלנו מרוצים

נלי אדנייב
נלי אדנייב
30/08/2023
וואאוו צוות נופר הפקות הגיעו אלינו עם מתנפחים ופיצות בטאבון הילדים היו בעננים צוות סבלני, זמין והכי חשוב הבעלים שדואג שלא יחסר כלום והכל טיקטק
Naham Rahmanov
Naham Rahmanov
30/08/2023
שירות מעולה ללא תחרות
חן פרץ
חן פרץ
29/08/2023
הפעילות שהייתה לנו עם נופר הפקות הייתה פשוט מצויינת! שירות מקצועי, אדיב וברוחב לב! הפעילות התאימה לקהל מגוון מאוד וכולם היו מאוד מרוצים. בהחלט נשמח לעשות יחד אירועים נוספים!
מורן לוין
מורן לוין
29/08/2023
שרות מצויין, חשיבה יצירתית והרבה תשומת לב לפרטים הקטנים.
Rotem Shoval
Rotem Shoval
29/08/2023
השתתפנו בכמה וכמה פעילויות של נופר הפקות ובכל פעם נהננו מחדש! אם מישהו מחפש אירוע מושקע ומפנק- נופר הפקות היא ללא ספק הכתובת!!! לא תצטערו לרגע הנאה מובטחת!
Ayelet Rom
Ayelet Rom
29/08/2023
הייתה לנו פעילות חוויתית, מגוונת וטובה!! שירות ותקשורת ברמה גבוהה

תמונות מאירועים

רוצה לקבל מנופר הפקות
הצעת מחיר אטרקטיבית?

לימודים נוספים:

Open chat
1
שלום לך!
נשמח לענות לך על כל שאלה
לחצו למעבר להודעה