ימי גיבוש וכיף

ארגונים רבים מארגנים שלל ימי גיבוש לאורך השנה עבור כל עובדי הארגון או בכל פעם עבור צוות עובדים אחר. מדובר על ימי כיף שתפקידם להוציא את העובדים מהשגרה של יום העבודה במטרה לטפח קשרים בין אישיים, לכידות צוותית וארגונית ובעיקר לייצר חוויות וכיף. אנו ב"נופר הפקות" מתמחים ביצירת ימי גיבוש חווייתיים, איכותיים ומלאי פעילויות, שהעובדים שלכם יחכו להם בכל שנה ושנה.

מה מאפיין ימי גיבוש?

עובדים רבים מחכים לימי הגיבוש השנתיים המאורגנים במקום העבודה. מדובר בימים שמורכבים משלל פעילויות וחוויות שמטרתם להוציא את העובדים מהשגרה, לייצר המון כיף וגם לעודד תקשורת בין אישית ושיתוף פעולה בין העובדים.

תכנון ימי גיבוש אלו כוללים המון מחשבה יצירתית, התאמה לעובדים המשתתפים ושימת דגש על יצירת פעילויות מפתיעות היוצרות חוויה מפנקת.

דוגמאות לימי גיבוש מוצלחים

ימי גיבוש מגיעים בפורמטים שונים ובהתאמה לתרבות הארגונית, תכנון הזמנים, התקציב וקהל היעד. הנה מספר סוגים של ימי גיבוש מוצלחים:

 • ימי גיבוש ODT: מדובר בפעילות גיבוש המתבצעת באזורים פתוחים ומטרתה לייצר בעזרת מגוון משחקים, שיתוף פעולה בין העובדים והקניית ערכים נוספים המתאימים לערכי הארגון.
  פעילות זו מתאימה מאוד עבור צוותים חדשים שרוצים להכיר טוב יותר ועבור צוותים ותיקים שזקוקים לסיוע בפתרון בעיות ובניית אמון.
  פעילויות ה-ODT מאוד מהנות וכוללות שימוש בחבלים, מוטות עץ, חישוקים, כדורים ועוד שלל פריטים שבאמצעותם מעבירים משחקים מאתגרים המחייבים את שיתוף הפעולה הקבוצתי.
  ארגון פעילות ODT מצריכה תכנון מקדים של בחירת המיקום, בחירת מדריכי ODT מנוסים ותכנון זמנים קפדני בכל משחק ומשחק וחיבור עם שאר הפעילות המתוכננת ליום הגיבוש.
 • טיולים תרבותיים: טיולים תרבותיים בארץ, משלבים הנאה יחד עם רכישת ידע. מדובר על פעילות נעימה בעצימות נמוכה המתאימה עבור צוותים הטרוגניים הכוללים עובדים מבוגרים לצד עובדים צעירים.
  בטיולים אלו ניתן לשלב סיורי טעימות בשווקים, סיורים במוזיאונים ותערוכות, סיורים היסטוריים בערים גדולות כמו ירושלים, חיפה ותל אביב, ביקור באתרי תעשייה שיש להם מרכזי מבקרים ועוד. את הפעילות הזו לרוב משלבים עם ארוחה במסעדה טובה.
 • אטרקציות מלאות אדרנלין: אלו פעילויות מהנות כגון טיולי ג'יפים וטרקטורונים המספקות שילוב ייחודי של אדרנלין והמון כיף. ניתן לשלב ביום גיבוש אחד 1-2 אטרקציות מהנות.
 • חדרי בריחה במקומות פתוחים: חדרי בריחה חיצוניים מאתגרים את המשתתפים לפתור חידות ולהשלים משימות במיקום ספציפי באופן קבוצתי. יום גיבוש מסוג זה מעודד חשיבה יצירתית והמון שיתוף פעולה.
 • סדנאות קבוצתיות: עוד הצעות נהדרות לימי גיבוש מופלאים הן מגוון סדנאות עבור קבוצות. זו יכולה להיות סדנת צחוק, סדנת בישול, סדנת נגרות ויצירה ועוד.

היתרונות הקיימים בהפקת ימי גיבוש על ידי חברת הפקה

מנהלים ומנהלות רווחה יודעים כי ארגון יום גיבוש לבד יכול להיות מאתגר מאוד. שיתוף פעולה עם חברת הפקת אירועים מקצועית יכול להעלות את איכות של יום זה וגם לחסוך כאבי ראש רבים. ריכזנו מספר יתרונות לשיתוף פעולה עם חברת הפקות:

 • תכנון אסטרטגי מדויק: חברות הפקת אירועים מביאות חשיבה אסטרטגית לשולחן, תוך התאמה של פעילויות המותאמות ליעדי וערכי הארגון. התכנון כולל את זמני הפעילות, התקציב הקיים והתאמת התכנים למשתתפים.
 • רעיונות יצירתיים לפעילויות: כשימי הגיבוש חוזרים בכל שנה, אתם וודאי רוצים לחדש ולהפתיע ולא לקחת את העובדים שוב לאותם הפעילויות. לחברות הפקה צוותים יצירתיים שיכולים להציע לכם מגוון רחב של פעילויות שעדיין לא עשיתם בארגון שלכם.
 • תיאום ותכנון מקיף מא' – ת': מלוגיסטיקה ועד הערכות טכנית במידת הצורך, חברות הפקה מטפלות בכל ההיבטים, ומבטיחות חווית אירוע חלקה ונעימה.
 • הכרות עם מגוון ספקים איכותיים: לחברות הפקה יש שיתוף פעולה עם מגוון רחב של ספקי שירות איכותיים.

מה כלול בהפקה מקצועית?

הפקת יום גיבוש מקצועית כוללת:

 • פיתוח קונספט: יצירת קונספט מגובש ליום הגיבוש שיתווה את אופי התכנון והארגון של יום זה.
 • תכנון לוגיסטי: טיפול בבחירת מקום, הובלת ציוד במידת הצורך, הזמנת הסעות ותזמון.
 • בחירת פעילות מותאמות אישית: בחירת פעילויות מרתקות המותאמות למשתתפים.

למה לבחור בחברת ההפקה שלנו לתכנון יום הגיבוש שלכם?

חברת ההפקה שלנו מתמחה ביצירת ימי גיבוש איכותיים ומהנים. אנו מציעים תכנון מא' – ת', כך שאתם תצטרכו רק להגיע ולהנות. בנוסף, אנו נציע לכם רעיונות חדשניים שיהפכו את היום שלכם למהנה, מפתיע וחוויתי ונהפוך את שלב התכנון לביצוע מוצלח ומדויק שיצור עבורכם חוויות בלתי נשכחות. באמתחתנו שיתופי פעולה עם מגוון רחב של ספקים איכותיים ואנו יכולים לתכנן עבורכם כל פעילות שאתם מעוניינים בה. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתכנן יום גיבוש בלתי נשכח ומלא ברגעים נפלאים.

רוצה לקבל מנופר הפקות
הצעת מחיר אטרקטיבית?

לימודים נוספים:

Open chat
1
שלום לך!
נשמח לענות לך על כל שאלה
לחצו למעבר להודעה